4 GOMA KOMPLET NE GJENDJE SHUM TE MIRE

Shitet nga: Ardi 12 Mar 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMAT JANE NE GJENDJE SHUM TE MIR SI DHE JAN ME BANDASH + RROTKAPNE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim