4 GOMA PER KOMBI DHE 2 GOMA PER VETURA

Shitet nga: Sabiti 06 Pri 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 GOMA TE PERDORURA 185/75/16 C M+S NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE 2 GOMA PER VETURA 235/45/17
PER KONTAKT Tel. 045-503330 dhe 049-220087 mundeni te thirrni deri ne mbramje ora 20.oo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim