4 GOMA TE DIMRIT 225/45 R17

Shitet nga: Gëzim 16 Nën 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te dimrit,te sapoardhura nga Gjermania.Jane pak te perdorura dhe shume te ruajtura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim