4 GOMA TE DIMRIT

Shitet nga: SHES 4 GOMA 13 Dhj 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 GOMA PER DIMER TE MIRA TE NJEJTA 195/65/15 TE RUJSHME
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim