4 GOMA

Shitet nga: GOMA 03 Dhj 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 GOMA TE DIMRIT TE NJEJTA INPORTUAR NGA GJERMANIA SHUM TE MIRA 195/65/15 90 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim