4 Goma 15 te veres me C bandash per Mercees Vito.

Shitet nga: Fitim 11 Dhj 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te veres komplet me bandash sa po i kam sjell nga Gjermania.

Kam eshe goma 14C.

Sic shifen ne foto per me shume info:

+37744609144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim