4 Goma 20-she

Shitet nga: Arben 21 Gsh 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te reja continental M+S 275/40/20 te blera ne Zvicer.3 muaj te perdorura.

MONTOHEN NE:/BMW 730,530,X5,AUDI A8, Q7,MERCEDES S CLASS,E CLASS.....
044-999-946
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim