4 Goma Bridgestone 195/65/15

Shitet nga: Trim 29 Mar 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Goma Bridgestone B250 te veres.
Blerist gjithashtu 3 goma rezerve te njejtin profil.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim