4 Goma te firmes PIRELLI

Shitet nga: bylbyl 21 Shk 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jane te reja,te perdorura vetëm 10 ditë.
Pirelli 20 coll 235/35 R20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim