4 Goma

Shitet nga: Rizon 10 Nën 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat 4 cope.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim