4 Goma

Shitet nga: skender 13 Dhj 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 goma M+S 245/65R17 me profil 2mm qmimi 60 euro
poashtu shes 4 goma M+S 235/70R16
gomat jane shum te mira me profil 8mm qmimi 160 euro
shiqo fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim