4 Goma

Shitet nga: arben 09 Pri 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma te tipit Michelin Energy Saver 215 x 65 x 15.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim