4 Kapakt per keto fellne golf 4

Shitet nga: Ard berisha 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 kapak per fellne te golf 4 ksi lloji te fellneve 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim