4 bandahsa per gof 5

Shitet nga: autogoma heta 27 Shk 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

shes 4 bandasha per golf 5 t thjesht

jon shum t mir

15 coll

qmimi 75ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim