4 bandash per opel 16 coll

Shitet nga: xxxxx 28 Dhj 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

shes 4 bandash per opell 16 coll me 5 vrima

jon per opel zafira astra vetum per opell

tel 045 207 664 +viber

qmimi 80ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim