4 bandasha 15 (4 vrima)

Shitet nga: Enver 20 Pri 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandasha 15 coll per Ford peugeot Citroen etj. me ose pa goma te veres 185 65 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim