4 fellne me 4 guma vere 14' te zeza

Shitet nga: Petrit 15 Mar 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellne me 4 guma vere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim