4 fellne me goma BMW

Shitet nga: armend 06 Pri 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten komplet fellnet me goma te veres per bmw. Fellnet jane Lobos, gomat Dunlop Sport Maxx 255x35x18. Gjendja e rregullt pa asnje defekt. Cmimi 350euro komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim