4 fellne te mercedesit

Shitet nga: Nehat 11 Mar 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan te perdorura nga gjermani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim