4 goma

Shitet nga: Adnan 24 Mar 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma 50euro gomat jan Dunlop run flat qe dmth edhe nese shperthehet goma deri 80km ne or mundesh me vozit pa problem se nuk e lshojn fellnen me prek ne tok gomat jan 16/55/205 M +S qmimi i tyre eshte 4 copa 50euro
Numri kontaktues 045-599-353
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim