4 goma 185 65 15 te veres

Shitet nga: Enver 06 Pri 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 gomat te reja per vere 185 65 15 vetem veren e kaluar te vozitura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim