4 goma 235.55.17 dunlop winter sport

Shitet nga: xx 01 Dhj 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat dunlop ni dimer te perdorta vetem 80 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim