4 goma PIRELLI, 225/60/16 99Y

Shitet nga: Canolli 23 Mar 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Goma PIRELLI, EXTRA LOAD ,225/55/16,99Y,Gomat kanë qenë të montuara në Audi A6 të modelit të ri,4G,C7 ,Gomat janë shumë pak te perdorura,jane pothuajse te reja,Qmimi eshte 300€ per 4goma.Per informata shtes me kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim