4 goma Sava M+S R14

Shitet nga: Besim 31 Mar 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te dimrit Sava me fellne(bandash),gomat jane dy vite te vjetra po jane te vetures se garazhuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim