4 goma good yeaar te veres shum te mira 205/55/16

Shitet nga: luli 12 Pri 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4goma good yeaar shum te mira te veres jan 205/55/16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim