4 goma per dimer. 225/55/R16

Shitet nga: xika 25 Dhj 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4 goma 16 hankok te bajtura vetem nje sezon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim