4 goma te dimrit M&S 205/50/15R

Shitet nga: guma 03 Shk 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4 goma te perdoruna te dimrit jan te mira 25euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim