4 goma te reja te veres

Shitet nga: Vali 01 Pri 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma treja 2015, shum te mira 195/50R15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim