4 goma te veres 165/65/14 michelin. Cmimi 50 E

Shitet nga: Rinor 27 Mar 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te veres 165/65/14, Michelin. Cmimi 50 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim