4 goma te vetures x5.nr19 dhe 2 goma tjera qe ja..

Shitet nga: goma 01 Mar 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 goma te veres per x5 nr 19 jan shum te rujtne mund ti shiheni edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim