4 goma treja tveres 195/50/R15 82v

Shitet nga: Vali 07 Pri 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma treja vetem dy jav i kam perdor jan te vitit 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim