4 gomat M+S 205/55 R 16 -11

Shitet nga: Goma 28 Shk 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan 16 ne gjendje shum te mir me grisha shum te mira gomat me kan ardhur me kerr nga jasht kerrin e kam shit mkan met gomat qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim