4 gomat me fellne dimenzioni 205/60/R16

Shitet nga: Edoni 26 Pri 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4-goma te veres me fellne, dimenzioni: 205/60/R16. Jane te perdorura por shumë te ruajtura. Preferohet per veturat e tipit: Pasat, Golf 4,5,6 dhe Audi.

Shih fotot e publikuara.

Qmimi 280€, i diskutueshem.

Kontakti: 044/156-108 (viber)
Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim