4 guma te veres Michelin

Shitet nga: Selatin 18 Mar 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gumat e veres Michelin ne gjendje shume te mire
Tel: 044 136 506
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim