4GUMA mishellin me Bandasha 16

Shitet nga: Ergjan 04 Nën 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4guma Mishellin 16 të dimrit me Bandasha.


Tel 044238685
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim