4Gomat janë të Veres

Shitet nga: Petrit 25 Mar 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Gomat , gomat jan te veres 19 / Qmimi Me Marrveshje nr telit 045587001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim