4goma 17 M/S PLUS 4 goma M/S 18

Shitet nga: Elvan 03 Jan 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te ardhura nga gjermania siq po shihen ne foto per me shum info 04526105

4 copa 220
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim