5 fellne per peugeot

Shitet nga: Selatin 16 Mar 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 5 fellnet per peugeot bashk me guma
Tel: 044 136 506
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim