5Goma shum pak te perdorura per xhip r18

Shitet nga: Albert 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
5 Goma jane pothuajse te reja shum pak te perdoruar
Per me shum info. 044/434-676
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim