AKSION! Shes Fellnet dhe Gomat

Shitet nga: Kushtrim 07 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Urgjent Fellnet dhe Gomat 17she. Te pershtatshme per Golf IV, Seat etj. Cmimi 270 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim