ALU FELGA per GOLF 4 PACIFIC, Bora, Passat, Seat

Shitet nga: Mustaf 14 Krr 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alu felga te golf 4 PACIFIC


049 476 779
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim