ALU FELGA per Renault

Shitet nga: Mustaf 18 Maj 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alu Fellne per Renault Megano me goma shum te mira


049 476 779
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim