ALU FELLNE per VW GOLF 4, VW BORA, VW PASSAT

Shitet nga: Mustaf 18 Mar 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alu fellne per Golf 4, Bora, Passat, Seat.

045 251 965
045 396 739
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim