ALU Felga per VW Golf 4, VW Bora, VW Passat

Shitet nga: Mustaf 18 Mar 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alu Felga per Golf 4, Bora, Passat, Seat

045 251 965
045 396 739
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim