Ajr matika kater matika dizne turbina bosh pu..

Shitet nga: vehbi 16 Mar 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ajr matikat per ml 164 r klas
kater matika per model c 204 e 212 etj
bosh pumpa per model Cklas 204 E 212
dizne per mercdesa GLK E 212 MODELE TE TJERA
TERBINA PER MERCDES
kemi pompresora klims
rregullator gasit per modele te reja siper mercdes E 212 MODELE TE REJA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim