Alarma dhe pajaqalla

Shitet nga: Liridon 27 Shk 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Qmimi per alarm te vogel ; 2 euro copa
Alarmat e mdhaj ; 10 euro copa
Pajaqalli 400w ; 50 euro
Pajaqalli 100w ; 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim