Alu Felga Opel Corsa Meriva Astra

Shitet nga: Mustaf 14 Maj 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Opel Corsa, Meriva, Astra
045 251 965
045 396 739
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim