Alu Felga per VW GOLF 5,6,7 Passat 3C Touran

Shitet nga: Mustaf 14 Maj 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alu Felga per VW GOLF 5.6.7 Passat 3C Touran Sharan Seat Altea Seat Alahambra

045 251 965
045 396 739
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim