Alu Fellne per VW GOLF 4 BORA PASSAT SEAT

Shitet nga: Mustaf 25 Maj 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
049 476 779
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim