Alu-fellne origjinal Toyota Avensis

Shitet nga: Avensis D4-D 10 Jan 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Alu-fellne origjinal Toyota Avensis 2004, 16" 225/65/16 fellnet jan te vetures ne foto , me bulona origjinal,

Si dhe te gjitha pjes tjera per Toyota Avensis,Prado,Corolla,Rav-4 Toyota Land Cruiser D-4D 3.0 ccm ,viti 2003 - 2006,
http://media.merrjep.com/ImageHandler.ashx?date=20160306&guid=3ce96cb8bad3405b9288bad4e5ec50bd&width=80&height=80&isVideo=false Toyota Prado D-4D 3.0 ccm ,viti 2002 - 2005,
Toyota Avensis D-4D 2.0 ccm ,viti 2001 - 2006,
Toyota Rav-4 D-4D 2.0 ccm ,viti 2002 - 2005,
Toyota Corolla D-4D 2.0 ccm ,viti 2002 - 2006,

Nissan Patrol D-4.2 6 cylinder
Nissan Sunny D-2.0
Nissan Primiera D-2.0
Nissan Almera =TINO D-2.0
NISSAN TERRANO 2.7

HONDA 2.2 i-CDTI

MAZDA 323 , 626 ,DIESEL DHE BENZIN

ROVER 75

CHRYSLER VOYAGER 3.3 BENZIN

Te interersuarit mund te lajmrohen ne Tel:

044 / 049 131 031 ======== 044 131 031 ==========
PER TI KERKUAR PJESET TONA ME LEHT

NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : NISSAN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim